Hudba Foltynek

Vítejte na našich stránkách
Historie

Po vystudování konzervatoře v roce 1994 absolvoval Martin Foltýnek základní vojenskou službu jako korepetitor uměleckého souboru "ONDRÁŠ" v Brně. Po krátkém působení na ZUŠ Potštát nastoupil jako učitel klávesových nástrojů na ZUŠ v Hranicích a  začal se postupně seznamovat s radostmi i strastmi veřejného hudebního působení. Osvědčil se jako hráč na klávesové nástroje v hudebních formacích H Band, Bolid a Abraka Muzika. Postupně objevoval taje elektronických hudebních nástrojů a zvukové techniky, až se nakonec rozhodl nastoupit vlastní cestu ke kvalitním hudebním produkcím pro veřejnost napříč všemi věkovými kategoriemi. 

138 3849130 3090138 3884

Hudba Foltýnek úspěšně působí v oblasti společenské zábavy déle než 15 let. Začátek spletité a objevné cesty k osvědčené a vyhledávané nabídce služeb v oblasti oddechové a zábavné hudby klademe do minulého století. V roce 1998 se poprvé zkušenost, úcta k tradici, zájem o folklór, umělecká kvalifikace, technická způsobilost a vztah k lidem propojily v rodinném tandemu později nazvaném DUO FOLTÝNEK. Kvalita prvních veřejných hudebních produkcí se kromě skromného technického vybavení opírala o nezměrné nadšení a opravdový vztah k lidovému muzicírování a pohodové společenské zábavě. 

 Harmonikářský tandem otce a syna Foltýnkových si brzy získal srdce a zájem příznivců zpěvných lidových písní. Pro oblast taneční populární hudby Martin Foltýnek pečlivě vybíral z regionální nabídky erudovaných a osvědčených hudebníků. Postupně si vytvořil spolehlivý okruh spolupracovníků, kteří naprosto vyhovují postupně koncipované filosofii  agenturní nabídky. 

Postupně si Hudba Foltýnek vybudovala dobrou pověst, stabilní spokojenou klientelu a spolehlivé technické zázemí. Dnes je osvědčeným a vyhledávaným poskytovatelem uměleckých služeb.

 

Kontakt

Martin Foltýnek

 

e-mail: marfol@razdva.cz

 

telefon: 604 904 575