Služby

Doprovodné služby a speciality

PROGRAMY NA MÍRU

Základní devizou naší nabídky je vstřícnost k požadavkům pořadatele. Klient může pracovat s naší nabídkou jako se stavebnicí, z níž poskládá vyhovující variantu pro chystanou akci. Naše produkce je po dohodě se zákazníkem a s ohledem na povahu akce přizpůsobena tak, aby náležitě zohlednila následující:


Termín
Domluvíme jakýkoli termín, pokud už není v našem pracovním kalendáři rezervován. Přijímáme objednávky i s dvouletým předstihem.


Čas
Domluvíme kterýkoli denní či noční čas, ovšem s ohledem na časové možnosti účastníků.


Místo
Místo určí pořadatel. Variabilita našeho vybavení se dokáže přizpůsobit jakémukoli bezpečnému prostoru.


Dramaturgie akce
Dramaturgii stanoví pořadatel. Budeme respektovat časový plán akce, zahrneme do programu naplánované vstupy (mluvené projevy, kulturní sekvence, reprodukovanou hudbu, projekci, společenské hry atd.).


Hudební vkus zúčastněných
Po dohodě s pořadatelem vybereme před akcí nebo operativně v jejím průběhu repertoár, který nejlépe vyhovuje přítomné společnosti.


Společenská úroveň akce
Přizpůsobíme své vystupování, průvodní komentáře vizuální podobu scény i oděv charakteru i společenské závažnosti akce (jinak na uvolněné soukromé oslavě narozenin, jinak při oficiální společenské příležitosti).


Druh kapely a hudební styl
Pořadatel rozhodne o typu kapely, počtu hudebníků (sólový hudebník, harmonikové duo, taneční duo, komorní soubor, taneční kapela), a zvolí nejvhodnější hudební žánr (lidovka, dechovka, bigbeat, rock n' roll, country, jazz, pop, rock…)


Doprovodné služby
Pořadatel si může vybrat z nabídky doprovodných služeb a žádat jako součást své akce: ozvučení, moderování, předtančení, reprodukci vlastní hudby,  hostování divadla pro děti…


Hudba na přání
Pokud má během produkce zaznít hudební skladba, kterou nemáme v repertoáru, po včasné dohodě s pořadatelem ji nastudujeme a zařadíme. Pokud má v programu vystoupit host s vlastním vstupem, rádi mu poskytneme prostor. Pokud má během produkce zaznít hudební skladba na přání, kterou známe, zahrajeme ji.


Finanční možnosti klienta
Klient staví svůj program ve spolupráci s námi tak, aby nepřekročil hranice své solventnosti. Cenu stanovíme na míru finančním možnostem pořadatele. Jakmile dojde k dohodě, smluvenou finanční částku garantujeme.

 

 

Kontakt

Martin Foltýnek

 

e-mail: marfol@razdva.cz

 

telefon: 604 904 575